Wielka sprawa małych Ludzi

Nasza Fundacja ma coraz więcej przyjaciół i sympatyków! Są to zarówno dorośli,  którzy uczestniczą w naszych aukcjach oraz innych działaniach , wpłacają środki na subkonta dla naszych podopiecznych , rozpowszechniają apele jak i wspierają nas swoją wiedzą i doświadczeniem. Ale mamy sympatyków także wśród dzieci i młodzieży!

DSCF1001Młodzi ludzie z Prywatnej Szkoły Podstawowej znajdującej się w Skarżysku-Kamiennej postanowili zorganizować świąteczną akcję zbiórki pieniędzy dla naszej Fundacji. Klasa VI zorganizowała świąteczny kram z piernikami, które zostały wcześniej przygotowane oraz ozdobione przez tych młodych ludzi . Cały dochód ze sprzedaży pierniczków został przeznaczony dla Fundacji „LUDZIE SERCA”! Piękna inicjatywa, za która jesteśmy ogromnie wdzięczni. Główni organizatorzy zostali nagrodzeni dyplomami wręczonymi przez Panią Dyrektor placówki.

Ale to nie koniec ! Pół roku później młodsza klasa wpadła na pomysł zorganizowania akcji : „laurka od dzieci dla DSCF1005dzieci„!

Kilka dni zajęło trzecioklasistom zapoznanie się z podopiecznymi oraz przygotowanie ślicznych kartekDSCF1006 z pozdrowieniami dla dzieci będących uczestnikami forum Fundacji „

Wszyscy z klasy III zaangażowali się w przygotowania osiemnastu listów,  które zostały wysłane za zgodą Fundacji do wszystkich dzieciaków którymi się opiekujemy.

DSCF1003DSCF1002

DSCF1004

Jesteśmy bardzo dumni i bardzo wdzięczni za takie inicjatywy i mamy nadzieję, że zarówno kartki jak środki finansowe sprawią radość i wywołają chociaż na chwilę uśmiech na twarzach naszych małych przyjaciół!