Pomocnicy fundacji znowu w akcji.

W dniach 01.12.2017 do 31.01.2018 na terenie miasta Skarżyska-Kamiennej nasza Fundacja zorganizowała zbiórkę do puszek.  Do naszej zbiórki ponownie dołączyła Prywatna Szkoła Podstawowa oraz trzy punkty usług finansowych na terenie miasta.

sztandarWiększa część środków które zostały przekazane na konto Fundacji została uzbierana dzięki uczniom oraz nauczycielom Szkoły.

Od 1 do 15 grudnia uczniowie klasy VII Prywatnej Szkoły Podstawowej zorganizowali  kiermasz świąteczny w ramach działania szkolnego wolontariatu. Dużą część środków uzbieranych dzięki ich działaniom przekazano do puszek Fundacji „LUDZIE SERCA.”

Dzięki datkom mieszkańców miasta, uczniów oraz nauczycieli Prywatnej Szkoły  konto Fundacji zostało zasilone kwotą ponad 1300 złotych . Z zebranych środków Fundacja realizuje statutowe cele między innymi zakup zajączka ,prezentów urodzinowych oraz innych środków które sprawią, że podopiecznym Fundacji będzie żyło się lepiej.

Dziękujemy za każdą wpłatę jesteśmy ogromnie wdzięczni za trud organizacji i koordynacji działań uczniów Pani Annie Grudzień oraz całej klasie VII jak i każdemu z osobna kto przyczynił się do zapełnienia puszek !