Forum Fundacji "Ludzie Serca" -ważne informacje > E-wolontariat

III edycja "Odkryj wolontariat"

<< < (2/21) > >>

Patrycja:
To wiem, ale nie doczytalam, ze 3 projekty. Ide oddac glosik.

cali(Dorota):
Drodzy Finaliści,
W mailach od Państwa pojawiają się pytania o to, dlaczego od razu po zagłosowaniu nie widać liczby głosów oddanych na dany projekt. Spieszymy z odpowiedzią.

W trakcie głosowań internetowych w poprzednich edycjach konkursu "Odkryj e-wolontariat" niestety pojawiały się próby nieuczciwego wpływania na wynik głosowania, przy użyciu różnych technik. W związku z tym, ponieważ jesteśmy zdeterminowani, aby zapewnić Państwu warunki uczciwej rywalizacji, podjęliśmy decyzję o nieujawnianiu wyników głosowania internetowego na bieżąco - wyniki będziemy prezentowali w blogu portalu e-wolontariat.pl cyklicznie w poniedziałki: 12 grudnia, 19 grudnia i 26 grudnia.

W trosce o zachowanie zasad fair play wprowadziliśmy również zasadę, wedle której głosujący aby oddać głos, musi wybrać 3 najlepsze jego zdaniem projekty.

Życzymy powodzenia!

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

z pozdrowieniami,
Zespół Fundacji Dobra Sieć

kinga:
 :)
III edycja "Odkryj wolontariat"

Uploaded with ImageShack.us

 Strona www.ludzie-​serca.pl zakwalifiko​wała się do finału konkursu „Odkryj e-wolontari​at” . Zapraszamy do głosowania! Pokażmy wspólnie jak wiele dobrego dzieje się w Internecie! Jeśli uważasz,że LS  robią dobrą robotę zagłosuj na projekt

 http://www.e-wolontariat.pl/glosowanie

Trzeba wybrac trzy inicjatywy (m.in. Razem walczymy o Misia - Ludzie-Serca) i oddać głos, który potwierdza się linkiem otrzymanym w meilu

Każdego dnia można oddać jeden głos z jednego adresu e-mail :) (co 24 godziny)

TOSIA (Ola):
Kinga.....długo Cię nie bylo ale jak już wróciłas....no pięknie:)

cali(Dorota):
suuuper :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona