Ludzie Serca

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  
Strony: 1 ... 242 243 [244] 245 246 ... 273   Do dołu

Autor Wątek: Luźne rozmowy  (Przeczytany 241768 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kinga

• Hero Member
Odp: Luźne rozmowy
« Odpowiedź #3645 : Marzec 05, 2012, 12:09:09 »

ALE PIEKNE JEST TO IZ W OBLICZU WLASNEJ TRAGEDII CHCECIE WSPIERAC INNYCH,CZYTAM WASZE WPISY U SZYMUSIA,PELNE WIARY I OTUCHY...WSPANIALI Z WAS LUDZIE!!!!!GODNI NASLADOWANIA-NAPRAWDE.

nic dodać,nic ująć...
Na to dane mi są oczy, bym zauważała innych. Uszy, bym ich słyszała. Nogi, bym do nich spieszyła. Ręce, bym ich podtrzymywała. Serce, bym ich kochała.

mama Michałka

• Moderator
  • Hero Member
« Odpowiedź #3646 : Marzec 07, 2012, 09:56:50 »
Witajcie Kochani u ns nic ciekawego śledziłem losy Szymona G i nie mogę zrozumieć dlaczego tak się dzieje tyle dzieci odchodzi i jaki cel ma BÓG zabrał MISIA  JASIA i inne dzieci i ciągle odchodzą. Przedwczoraj Iwonka znalazła filmik z MISIEM na telefonie jak MISIO bawił się i rozrabiał i ten śmiech głosik słodki to jest przykre że już nie usłyszymy tego śmiechu i głosiku i to przeraża a Łukasz nawet nie chciał patrzeć na ten filmik i nie chce z nami rozmawiać na temat MISIA bo Jula jakoś daje się wciągnąć w rozmowę na temat MISIA i jego odejścia później sobie popłacze ale my jej mówimy że czasami jest lepiej popłakać i będzie lżej ale sami jakoś nie możemy sobie z tym poradzić chociaż jedno drugiego wspiera i myśli o innych bo inaczej się nie dało by się wytrzymać tej pustki i bólu i dlatego zaglądam na strony naszych jak mogę tak mówić choruszków i jest trochę lżej jak coś się napisze i jak to możliwe doradzi tata MISIA.

Ola

• Hero Member
« Odpowiedź #3647 : Marzec 07, 2012, 10:33:32 »
Tomku, Wasze wpisy na pewno dają ogrom nadziei tym rodzicom, którzy przechodzą przez podobne, swoje tragedie... Jest w Was tyle wiary i miłości...
Czemu - Ks. Jan Twardowski

czemu w mordę dostałem
filozof zapytał
zgubiłem maskotkę od niej
drobiazg rozpacz mała
słonik
wyleciał gdy myślałem w pociągu podmiejskim.
nie ma grzechów średnich lekkich i powszednich
gdy miłość zdenerwujesz każdy grzech jest ciężki

Kinga

• Hero Member
« Odpowiedź #3648 : Marzec 07, 2012, 11:12:17 »
Witajcie Kochani u ns nic ciekawego śledziłem losy Szymona G i nie mogę zrozumieć dlaczego tak się dzieje tyle dzieci odchodzi i jaki cel ma BÓG zabrał MISIA  JASIA i inne dzieci i ciągle odchodzą. Przedwczoraj Iwonka znalazła filmik z MISIEM na telefonie jak MISIO bawił się i rozrabiał i ten śmiech głosik słodki to jest przykre że już nie usłyszymy tego śmiechu i głosiku i to przeraża a Łukasz nawet nie chciał patrzeć na ten filmik i nie chce z nami rozmawiać na temat MISIA bo Jula jakoś daje się wciągnąć w rozmowę na temat MISIA i jego odejścia później sobie popłacze ale my jej mówimy że czasami jest lepiej popłakać i będzie lżej ale sami jakoś nie możemy sobie z tym poradzić chociaż jedno drugiego wspiera i myśli o innych bo inaczej się nie dało by się wytrzymać tej pustki i bólu i dlatego zaglądam na strony naszych jak mogę tak mówić choruszków i jest trochę lżej jak coś się napisze i jak to możliwe doradzi tata MISIA.

Tomku,napewno warto skorzystać z pomocy psychologa.Niekoniecznie musi to być duchowny. Przeżywacie niewyobrażalnie ciężkie chwile,których my sobie nawet nie możemy wyobrazić. Nie może wesprzeć drugiej osoby ten,kto sam sobie z tą tragedią nie radzi...To jak błędne koło i pogrążanie sie coraz bardziej.Można sie wypłakać,ale żyć trzeba dalej,płacz ulży na chwile.Do tego Wasze pozostałe dzieci,im też jest potrzebna fachowa pomoc,nie tylko Wasze wsparcie,którego to Wy jako Rodzice sami ogromnie potrzebujecie.
Mam sąsiadke,której jakies 4 miesiące temu zmarł 16 letni syn,niestety w sposób nienaturalny:( Szkoła postarała sie o wsparcie psychologiczne dla rodziców i brata.Są objęci terapią psychologiczną.Może pomyślcie o czymś takim.Ból w Was będzie zawsze,będą dni cięższe i dni lżejsze.Do tego napewno nieukniniony strach o Wasze dzieci Julcie i Łukaszka. Trzeba sobie z tym jakoś dać rade,by normalnie funkcjonować. Rozmowy na forum,rozmowy z innymi rodzicami,to napewno jakaś ulga,ale potem jest ta Wasz ciężka rzeczywistość. I tu musiscie być silni.
Tomku,moze popatrz na to forum,to forum dla Rodziców po stracie dziecka,moze spytaj,moze mozecie z dziećmi skorzystać z jakiejś mądrej sensownej pomocy,która wniesie jakiś plus w Wasze życie.Tu masz link

http://www.dlaczego.org.pl/

Co do Boga to trudne. Bóg kocha człowieka,więc to nie Bóg zsyła takie cierpienia.Skoro nie Bóg,to czy jest ktoś silniejszy od Boga? A jeśli tak,to kto i po co to robi?
i na to odpowiedzi nie ma,a usłyszałam to od osoby bardzo wierzącej i już sama nieraz nie wiem co myśleć.Bo  dlaczego sie mówi,ze kogo Pan Bóg kocha,temu daje krzyże...
Na to dane mi są oczy, bym zauważała innych. Uszy, bym ich słyszała. Nogi, bym do nich spieszyła. Ręce, bym ich podtrzymywała. Serce, bym ich kochała.

alison

• Full Member
« Odpowiedź #3649 : Marzec 07, 2012, 13:31:45 »
Co do Boga to trudne. Bóg kocha człowieka,więc to nie Bóg zsyła takie cierpienia.Skoro nie Bóg,to czy jest ktoś silniejszy od Boga? A jeśli tak,to kto i po co to robi?
i na to odpowiedzi nie ma,a usłyszałam to od osoby bardzo wierzącej i już sama nieraz nie wiem co myśleć.Bo  dlaczego sie mówi,ze kogo Pan Bóg kocha,temu daje krzyże...

i nasuwa mi się to.... (z dedykacją dla wszystkich mam chorych dzieci)

"Wyjątkowa matka"

Czy zapytaliście się kiedyś siebie, w jaki sposób Pan Bóg wybiera matki upośledzonych dzieci?
-Tej damy dziecko upośledzone.
 A na to ciekawski anioł:
-Dlaczego właśnie tej, Panie? Jest taka szczęśliwa.
- Właśnie tylko dlatego - mówi uśmiechnięty Bóg.-Czy mógłbym powierzyć upośledzone dziecko kobiecie, która nie wie czym jest radość? Było by to okrutne.
-Ale czy będzie miała cierpliwość? -pytał anioł.
-Nie chcę , aby miała nazbyt dużo cierpliwości, bo utonęła by w morzu łez, roztkliwiając się nad sobą i nad swoim bólem. A tak, jak jej tylko przejdzie szok i bunt, będzie potrafiła sobie ze wszystkim poradzić.
-Panie wydaje mi się, że ta kobieta nie wierzy nawet w Ciebie.
 Bóg uśmiechnął się:
-To nieważne. Mogę temu przeciwdziałać. Ta kobieta jest doskonała. Posiada w sobie właściwą ilość egoizmu-
Anioł nie mógł uwierzyć swoim uszom.
-Egoizmu? Czyżby egoizm był cnotą?
Bóg przytaknął.
-Jeśli nie będzie potrafiła od czasu do czasu rozłączyć się ze swoim synem, nie da sobie nigdy rady. Tak, taka właśnie ma być kobieta, którą, obdaruję dzieckiem dalekim od doskonałości. Kobieta, która teraz nie zdaje sobie jeszcze sprawy, że kiedyś będą jej tego zazdrościć.
Nigdy nie będzie pewna żadnego słowa. Nigdy nie będzie ufała żadnemu swemu krokowi. Ale, kiedy jej dziecko powie po raz pierwszy: "mamo";, uświadomi sobie cud, którego doświadczyła. Widząc drzewo lub zachód słońca lub niewidome dziecko, będzie potrafiła bardziej niż ktokolwiek inny dostrzec moją moc.
 Pozwolę jej, aby widziała rzeczy tak, jak ja sam widzę ( ciemnotę, okrucieństwo, uprzedzenia), i pomogę jej, aby potrafiła wzbić się ponad nie. Nigdy nie będzie samotna. Będę przy niej w każdej minucie jej życia, bo to ona w tak troskliwy sposób wykonuje swoją pracę, jakby była wciąż przy mnie.
- A święty patron?- zapytał anioł, trzymając zawieszone w powietrzu gotowe do pisania pióro.
 Bóg uśmiechnął się.
- Wystarczy jej lustro.

Erma Bombeck w B. Ferrero "Kółka na wodzie"

Misiu....masz cudownych wyjątkowych rodziców
Wydawało mi się...A może działo się to naprawdę...Że widziałam Anioła...A może to był zwykły człowiek.. Powiedział :że na wszystko w życiu jest miejsce i czas. Potem zniknął ?... A może po prostu odszedł...

Kinga

• Hero Member
« Odpowiedź #3650 : Marzec 07, 2012, 15:27:35 »
Tomku dziękuje za PV.
W wolnej chwili napisze co dokładnie miałam na myśli.
Bądźcie silni mimo wszystko.

mama Michałka

• Moderator
  • Hero Member
« Odpowiedź #3651 : Marzec 08, 2012, 06:37:36 »
WITAJCIE KOCHANI CHCIAŁEM ZŁOŻYĆ ŻYCZENIA WSZYSTKIM KOBIETOM Z LS SERDECZNE ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA KOBIET tata MISIA.

iwa

• Administrator
  • Hero Member
« Odpowiedź #3652 : Marzec 08, 2012, 07:21:49 »
Dziękuję serdecznie :)
miej serce i patrzaj w serce.....

Kinga

• Hero Member
« Odpowiedź #3653 : Marzec 08, 2012, 08:01:17 »
Ja też dziękuję i dużo dobrego dla Iwonki i Juleczki:) no i wszystkich dziewczyn z LS ;)

Ola

• Hero Member
« Odpowiedź #3654 : Marzec 08, 2012, 09:19:25 »
I ja również:)
Dla Twoich Kobiet, tej dużej:

i tej mniejszej:

spełnienia marzeń :-* :-* :-*
Czemu - Ks. Jan Twardowski

czemu w mordę dostałem
filozof zapytał
zgubiłem maskotkę od niej
drobiazg rozpacz mała
słonik
wyleciał gdy myślałem w pociągu podmiejskim.
nie ma grzechów średnich lekkich i powszednich
gdy miłość zdenerwujesz każdy grzech jest ciężki

ATENKA

• Full Member
  • pomagać nade wszystko....
« Odpowiedź #3655 : Marzec 08, 2012, 10:40:38 »
Dziękuje:)
"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi."

ika

• Full Member
« Odpowiedź #3656 : Marzec 08, 2012, 17:23:29 »
Dziękujemy, to takie miłe. Ja również życzę wszystkim dziewczynom, malutkim, dużym i większym wszystkiego najlepszego.

KasiaLes

• Gość
« Odpowiedź #3657 : Marzec 08, 2012, 18:35:37 »
Ja tez dziekuje bardzo za zyczenia i rowniez zycze wszystkiego najlepszego dla Waszystkich Kobietek z LS  :D

JUSTYNA I GABRIEL

• St Member
« Odpowiedź #3658 : Marzec 08, 2012, 21:24:58 »
dziekuje panie tomku!!
najlepszego wszystkim kobietkom!
JUSTYNA

TOSIA (Ola)

• Administrator
  • Hero Member
« Odpowiedź #3659 : Marzec 09, 2012, 08:36:25 »
ja również dziękuję....przede wszystkim za pamięć:)
Cały kłopot polega na tym, że głupcy są pewni siebie, a mądrzy pełni wątpliwości

Otto Szmidt
Strony: 1 ... 242 243 [244] 245 246 ... 273   Do góry
« poprzedni następny »