Ludzie Serca

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Autor Wątek: Zgłoszenie dziecka  (Przeczytany 13154 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

asia325

  • Gość
Zgłoszenie dziecka
« : Październik 20, 2009, 11:39:40 »
Zanim dokonasz zgłoszenia, przeczytaj proszę informacje poniżej:

Wszelkie zgłoszenia, które wpłynęły przed tą datą będą rozpatrywane zgodnie ze starymi zasadami, o których informujemy na poniższej stronie:
http://www.ludzie-serca.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=186:komunikat-redakcji&catid=54:uwaga&Itemid=106

 Apele, które jeszcze nie ukazały się do tej pory zostały przeniesione do “poczekalni”. W najbliższym czasie skontaktujemy się z adresatami wiadomości w celu uzgodnienia dalszych szczegółów.  Zaczynając działalność strony Ludzie-Serca nie wiedzieliśmy jak wiele zgłoszeń do nas napłynie. Tyle dzieci potrzebuje pomocy i będziemy starać się w miarę możliwości umieścić wszystkie apele. Jednak musimy po prosić was o przestrzeganie pewnych zasad, aby pomoc mogła być sprawna, szybka i uporządkowana.

   1. Zgłaszaj dziecko tylko za pomocą formularza. Formularz należy wydrukować, wypełnić i podpisać. Podpisany i zeskanowany formularz wraz z dokumentem potwierdzającym chorobę jak i zdjęciem wysłać na adres email ludzie-serca@o2.pl


   2. Zgłoszenia może dokonać tylko rodzic lub prawny opiekun. Wiadomości od osób trzecich będą niestety ignorowane. Jeśli nie jesteś rodzicem/opiekunem, a leży Ci na sercu los jakiegoś dziecka, skontaktuj się z jego opiekunem, poinformuj o naszej stronie o zasugeruj, aby skontaktował się z nami.

  3. W przypadku kiedy dziecko ma pokoik na "bliźniaczym" forum i nie jest to sprawa SOS nie otwieramy pokoiku na naszym LS.

   4. Wszystkie pola w formularzu są obowiązkowe, jeśli nie chcesz podać swoich danych, lub przesłać załącznika – nie będziemy niestety mogli zaakceptować zgłoszenia. Formularz po prostu nie zostanie przesłany.

   5. Nie będziemy rozpatrywać apeli przesyłanych w komentarzach, na forum. Nie jesteśmy w stanie sprawdzić wszystkich sygnałów dotyczących chorych dzieci, takich jak: “Może uda się na stronie dodać apel chorego A.K., znalazłam jego profil na stronie xxx. Musimy mu pomóc”. Nie będziemy niestety odpowiadać na takie sygnały. Musimy uniknąć kumulowania martwych apeli, o których czasem nawet nie wiedzą rodzice dziecka.

   6. Pamiętaj, że nie wystarczy umieszczenie apelu.Pomoc jest skuteczna wtedy, kiedy rodzic/opiekun jest aktywny, ma z nami kontakt, odpisuje na komentarze, podaje nowe informacje. Wiele osób chce pomóc, ale to Ty koordynujesz wszelkie działania i decydujesz o wszystkim. Bez Twojego nadzoru pomoc nie będzie tak efektowna. Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze rodzic ma czas, walcząc z chorobą dziecka. Możesz to pomocy wyznaczyć kogo chcesz na opiekuna dziecka (nie mylić z pełnomocnikiem). Taką osobę podaj w formularzu – jej dane, telefon, e-mail. I tylko od tej osoby informacje uznamy za wiarygodne i uzgodnione z Tobą. Pamiętaj również, że czynny kontakt z ludźmi pomaga, bo czasem samo wsparcie i “wygadanie się” jest potrzebne w tych ciężkich chwilach.

   7. Jeśli organizujesz jakąkolwiek akcję dla dziecka, potrzebujesz naszego wsparcia, chcesz podjąć jakiekolwiek działania i chcesz je wesprzeć nazwą Ludzie-Serca – zwróć się bezpośrednio do administratorów strony. Inne podejmowane działania bez zatwierdzenia ze strony adminów nie mogą być firmowane nazwą Ludzie-Serca.

Formularz do pobrania

Po wysłaniu do nas dokumentacji prosimy o zaznaczenie w mailu chęci bądź rezygnacji z utworzenia pokoiku (podstrony) na naszym forum. W razie rezygnacji zostanie zamieszczony apel na stronie głównej. w razie wyrażenia checi zgłoszenie zostanie  umieszczone w kolejce oczekujących na pokoik, i w miarę mozliwosci otworzymy pokoik po uprzednim mailu informacyjnym z naszej strony.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2014, 12:28:41 wysłana przez Asia,mama Olinki mukolinki »
Zapisane