403 Forbidden

Forbidden

You don't have permission to access /home.bak/logs/tent.php on this server.


Apache/2.2.15 (CentOS) Server at www.bcraw.com Port 80

Chrabański Kubuś

Apel

 Kubuś przyszedł na świat 06.08.2006 roku jako zdrowe i szczęśliwe dziecko, to szczęście nie trwało jednak długo. W sierpniu ubiegłego roku rezonans główki wykazuje- nowotwór mózgu. Radość i uśmiech w jednej chwili zmieniły się w strach, łzy i rozpacz. Od tego czasu Oddział Onkologii w Centrum Zdrowia Dziecka stał się dla nas domem.

U Kuby stwierdzono rozległy guz mózgu tzw. glejak nerwu wzrokowego. Ucisk guza spowodował u Kubusia utratę wzroku na lewe oczko i niedowład. Od sierpnia ubiegłego roku onkolodzy z Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie poddają Kubę chemioterapii. Do chwili obecnej malutki Kubuś ma już za sobą 13 długich i wyczerpujących chemioterapii. Rokowania są złe, guz jest nieoperacyjny, a postępująca choroba może spowodować całkowitą utratę wzroku. Liczy się każdy dzień, każda chwila....Wbrew tym pesymistycznym diagnozom wierzymy, że nam się uda wygrać, guz małymi kroczkami się kurczy. Jednak jego ucisk spowodował poważne uszkodzenia u dziecka . Kubuś ma niedowład lewej rączki i nóżki , zaburzenia równowagi a co za tym idzie problemy z chodzeniem, potrzebna jest intensywna rehabilitacja . Niestety turnusy te są bardzo kosztowne. Koszt jednego waha się w granicach 4000 złotych. Leczenie synka przewyższa możliwości finansowe mojej rodziny, dlatego zwracam się z prośbą o pomoc.

Kuba ma zaledwie cztery latka, a jego życie wypełniają pobyty w szpitalu, ciągłe badania i rehabilitacja; dni lepsze i takie kiedy nie ma siły otworzyć swoich oczu. Glejak jest nierównym przeciwnikiem tego malutkiego chłopca , który kradnie mu siły i pozbawia nadziei. Bawiących się rówieśników ogląda ze szpitalnego okna podłączony do kroplówek z chemioterapią i tęskni za życiem, jakie powinno mieć każde dziecko- pełnym radości uśmiechu i beztroskich zabaw. Ten czteroletni chłopczyk jest niesamowicie dzielny i gotowy do walki, jaką zgotował mu los. Prowadzimy najtrudniejszą walkę- walkę o ŻYCIE NASZEGO DZIECKA. Pomóż nam ją wygrać, bo Kubuś musi żyć!

Pomóż napisać szczęśliwe zakończenie tej bajki...

My rodzice będziemy wdzięczni za każdy gest życzliwości, każdą złotówkę, która zostanie przekazana na leczenie oraz rehabilitację naszego synka.

Jak pomóc

Dzięki życzliwości fundacji „Dar serca” w Bielsku-Białej ( 43-300 Bielsko-Biała, ul. Powstańców Śląskich) ,która jest organizacją pożytku publicznego zarejestrowaną w KRS pod numerem 0000121785 Kuba uzyskał konto, na które można dokonywać wpłat na jego leczenie i rehabilitację:

ING Bank Śląski

Oddział regionalny w Bielsku- Białej

nr r-ku 49 1050 1070 1000 0022 6906 4552 z dopiskiem Jakub Chrabański

Więcej

http://pomoz-kubusiowi.blogspot.com/

 

 

 

Wesprzyj nas

Akcje Ludzi Serca

 

 

Odwiedziło nas

1171791
Dzisiaj
Wszystkie
650
1171791

Your IP: 54.81.124.198
Server Time: 2014-10-30 13:38:57